Impregnačný sprej INPRODUCTS - obuv

Impregnačný sprej INPRODUCTS - obuv

Cena

Žiadosť o cenovú ponuku

  • Skladom
  • Novinka

Impregnácia pre textilnú, semišovú obuv a obuv z prírodnej kože.

 
Nohy v suchu sú úplným základom pre telesný komfort, nech ste outdooroví nadšenci, či si potrpíte na základné ochrane mestskej a voľnočasové obuvi pri ceste do práce za daždivého počasia. Inproducts impregnácia na obuv vytvára ultratenkou neviditeľnú ochrannú vrstvu, ktorá chráni vaše topánky pred vodou, vlhkosťou aj nečistotami a vznikom škvŕn.
 
Vďaka svojmu zloženiu je šetrná ku všetkým povrchom, nezapácha, nezanecháva stopy, a napriek tomu dokáže poskytnúť 100% ochranu proti vode. Možno ju impregnovať všetku textilný a semišovú obuv alebo obuv z prírodnej kože, nie je určená na hladkú alebo lakovanú kožu. Špeciálne vyvinutá aj pre použitie na membránovú obuv, ktorej vlastnosti obnovuje a zachováva. Nemení prirodzenú priedušnosť ošetrovaných materiálov. Zvýšená odolnosť voči soli.
 
Použitie: všetka textilná, semišová obuv a obuv z prírodnej (neleštené) kože. Špeciálne vyvinuté aj pre použitie na membránovú obuv Gore-Tex, apod.
 
Vlastnosti: poskytuje ošetreným povrchom silné hydrofóbne vlastnosti a výrazne uľahčuje následné čistenie. Dlhotrvajúci ochranný efekt aj v prípade aktívneho používania a čistenie. Impregnácia funguje na vodnej báze; je bezfarebná, nezapácha a je šetrná k životnému prostrediu. Zvýšená odolnosť voči soli. Rýchlo a jednoducho sa nanáša.
 
Návod na použitie: Nanášajte impregnáciu rovnomerným nástrekom zo vzdialenosti 10 - 20 cm. Pre 100% funkciu je potrebné aplikovať impregnáciu tak, aby sa dôkladne vsiakla do vopred vyčisteného materiálu zbaveného všetkých nečistôt a chemických látok. Pre kompletnú utvrdenie kremíkové ochrannej vrstvy je nutné počkať 24 hodín. Udržujte pri teplotách od 3 ° C do 30 ° C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.
 
Zloženie: Produkt je zmesou viacerých látok. Prípravok je disperziou modifikovaných hybridných častíc vo vodnom roztoku. Obsahuje nanočastice kremíka. Neobsahuje látky nebezpečné pre zdravie alebo pre vodné prostredie.
 
Spotreba: 25 - 100 ml / m2, v závislosti na absorpčných vlastnostiach materiálu.
Platobne metody