Impregnačný sprej INPRODUCTS - pracovné odevy

Impregnačný sprej INPRODUCTS - pracovné odevy

Cena

Žiadosť o cenovú ponuku

  • Skladom
  • Novinka
Impregnácia so zvýšeným účinkom na rozličné druhy pracovných odevov.
 
Jej cieľom je pomáhať a uľahčovať každodenný život všetkým, ktorí sú vo svojej profesii neustále vystavení pôsobeniu extrémnych podmienok. Ide o podmienky, ktoré môžu často aj cez používanie riadnych pracovných odevov spôsobovať ich premočenie, nadmerné špinenie, apod. Hasiči, vojaci, lesníci, montéri, mechanici, stavbári, robotníci, kuchári, laboranti, doktori, stomatológovia, mäsiari, pracovníci v priemysle.
 
Impregnácia na pracovné odevy poskytuje ošetreným materiálom oleofobnosť a odolnosť voči soli a iným agresívnym látkam. To všetko bez akejkoľvek zmeny ošetreného povrchu; nehrozí strata priedušnosti, stuženie, ani iné poškodenie materiálov. Vďaka silným kremíkovým väzbám, vznikajúcim na vláknach textilu pôsobí dlhodobo a odolá aj pranie v práčke. Pracovné odevy teda vydrží aj pri extrémnej záťaži dlhšie čisté a je možné výrazne skrátiť intervaly ich údržby.
 
Použitie: pracovné odevy; ako sú monterky, lesnícke oblečenie, uniformy, hasičská výbava, kuchárske zástery a oblečenie, výbava pre pracovníkov v priemysle, poľnohospodárstve a pod.
 
Vlastnosti: poskytuje ošetreným povrchom silné hydrofóbne a oleofóbny vlastnosti a výrazne uľahčuje následné čistenie. Dlhotrvajúci ochranný efekt aj v prípade aktívneho používania a opakovaného prania. Impregnácia funguje na vodnej báze; je bezfarebná, nezapácha a je šetrná k životnému prostrediu. Rýchlo a jednoducho sa nanáša.
 
Návod na použitie: Nanášajte impregnáciu rovnomerným nástrekom zo vzdialenosti 10 - 20 cm. Pre 100% funkciu je potrebné aplikovať impregnáciu tak, aby sa dôkladne vsiakla do vopred vypraného materiálu zbaveného všetkých nečistôt a chemických látok. Pre kompletnú utvrdenie kremíkové ochrannej vrstvy je nutné počkať 24 hodín. Udržujte pri teplotách od 3 ° C do 30 ° C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.
 
Zloženie: Produkt je zmesou viacerých látok. Prípravok je disperziou modifikovaných hybridných častíc vo vodnom roztoku. Obsahuje nanočastice kremíka. Neobsahuje látky nebezpečné pre zdravie alebo pre vodné prostredie.
 
Spotreba: 25 - 100 ml / m2, v závislosti na absorpčných vlastnostiach materiálu.
Platobne metody