Plávajúci sací kôš A-110

Plávajúci sací kôš A-110

Cena

Žiadosť o cenovú ponuku

  • Na objednávku

Plávajúci sací kôš A-110 je určený na čerpanie vody za pomoci savíc z akýchkoľvek prírodných vodných zdrojov. Samotná sacia časť koša je prostredníctvom dvoch špeciálnych úchytov uchytená na oválnom polyetylénovom plaváku. Vďaka tomuto unikátnemu riešeniu možno okrem čerpania vody pri hlbokej hladine použiť plávajúce kôš aj pre čerpanie vody z plytčín a plytkých brehov, prípadne k odčerpávaniu vody zo zatopených pivníc a miestností. Hlavnou výhodou plávajúceho koša je, že použité čerpadlo nenasáva nečistoty z povrchu hladiny a na minimum sa eliminuje nasatie nečistôt zo dna vodného zdroja.

Pri odčerpávaní vody z pivníc a pod. Je schopný odsať vodu do výšky 2-4 cm.

K zamedzeniu nasatia hrubých nečistôt je spodná sacia strana vybavená nerezovým sitom s veľkosťou 10x10 mm.

Plavák o veľkosti (dĺžka x priemer) 850 x 280 mm je vyrobený z polyetylénu a proti prípadnému potopeniu pri poškodení je vyplnený polyuretánovú penu. Na oboch koncoch je plavák opatrený závesnými okami.

Sacia časť koša s rozmermi (dĺžka x šírka x priemer) 480 x 330 x 120 mm je vyrobená z Al zliatiny, je vybavená spätnou klapkou a pripojovacím šróbením A-110. Hmotnosť (plavák + sacia segment): 8 + 4 kg.

Platobne metody