Požiarna chrbtová vesta VIPER

Požiarna chrbtová vesta VIPER

Cena

Žiadosť o cenovú ponuku

  • Skladom

Požiarna chrbtová vesta VIPER je vylepšením konceptu požiarnych vakov typu GENFO na hasenie lesných a poľných požiarov na základe dlhoročných skúsenosti získaných pri výrobe a inovácii vakov rady ERMAK. Je vhodnou výbavou cisternových automobilových striekačiek, terénnych automobilov pri obhliadke lesa v suchých mesiacoch alebo ako prevencia v kombajnoch pri zbere.

Pri návrhu vesty VIPER bol kladený dôraz na kvalitu a komfort pri zachovaní jednoduchej konštrukcie. Základom je jednovrstvová konštrukcia z robustnej PES tkaniny obojstranne potiahnutej PVC v žltej farbe pre dobrú viditeľnosť. Jedinečná konštrukcia vesty zaisťuje rovnomerné rozloženie váhy vody okolo celého tela. To zaisťuje ideálnu stabilitu v ťažkom teréne a zabraňuje preťažovaniu. Táto konštrukcia a použitý materiál zaručujú dlhú životnosť, nízku hmotnosť, dobrú umývateľnosť a skladnosť.  

Dvojčinná kovová ručná prúdnica s povrchovou úpravou zaisťuje ľahkú ovládateľnosť s veľmi ľahkým ťahom. Prúdnica je zakončená tryskou umožňujúcou reguláciu výstupného prúdu na priamy a sprchový a možno ju jednoducho osadiť dodávaným penotvorným nadstavcom. Chrbtová vložka chráni telo proti studenej vode a zaručujúce maximálne pohodlie. Chrbtový nosný systém so širokými ramennými, prsnými a bedrovými popruhmi umožňujúci nastavenie pre rôzne výšky postáv a stabilitu v ťažkom teréne. Rozmerné viečko je pevne uchytené k vaku. Veľké plastové madlo zaisťuje pohodlné prenášanie naplneného vaku.  

Rozmery
Výška 70 cm.
Šírka 125 cm.
Hmotnosť 2,4 kg.
Objem 250 l.
Dĺžka hadice 1 m.

Prietok
Plný prúd 3.7 l/min.
Sprchový plochý prúd 4,2 l/min.

Dĺžka dostreku
Plný prúd 8,5 m.
Sprchový plochý prúd 4,0 m.

Parametre prístroja pri použití penotvorného nástavca
Dĺžka dostreku 5 m.
Priemer stopy 55 cm.

Platobne metody