Prometeus-SL - O nás

     Firma  PROMETEUS-SL s.r.o.  Stará Ľubovňa vznikla v roku 1999, ako spoločnosť zaoberajúca sa výrobou hasičských a hydrantových hadíc a príslušenstva. Výroba sa časom rozšírila o produkciu komponentov pre hasičské vozidlá, hydrantové systémy a  príslušenstvo k snežným delám, čo znamenalo začiatok spolupráce so zahraničnými firmami.  V posledných rokoch si naša spoločnosť upevnila postavenie aj na zahraničnom trhu, čo predstavuje v súčasnosti  viac ako  60% z celkovej produkcie.  Firma  v súčasnosti vyváža svoje produkty do väčšiny štátov Európskej únie. 

Našimi hlavnými cieľmi sú:
- vysoká kvalita produktov,  

- primeraná cena produktov, 

- spokojnosť zákazníka.

     Na zabezpečenie uvedených cieľov pre špecifické podmienky hasičského trhu, sme podstúpili certifikačný audit podľa ISO 9001:2000 a výrobkový audit, pričom pracujeme na tom, aby nám bola udelená CE značka, oprávňujúca nás vyvážať naše produkty na náročné trhy Európskej únie. Na všetky výrobky, máme zodpovedajúce certifikáty v zmysle platných noriem v  EU  i  SR.

     Kolektív pracovníkov firmy PROMETEUS-SL s.r.o. je pripravený plniť náročné úlohy spojené s rozvojom výroby hasičských a hydrantových hadíc a príslušenstva a tak sa zaradiť medzi štandardných európskych výrobcov hasičských hadíc a hasičského príslušenstva.

Platobne metody