Lesný špeciál FIRE IRON HORSE

Lesný špeciál FIRE IRON HORSE
  • 202103111353470.6.jpg
  • 202103111418180.2.jpg

Cena

Žiadosť o cenovú ponuku

  • Na objednávku
  • Novinka
Hasičský lesný špeciál schopný s minimálnou obsluhou vykonať hasebné práce v najneprístupnejšom teréne. Špeciál bol vyvinutý a testovaný v spolupráci s HaZZ. Vhodné pre hasičské zbory i vlastníkov, správcov a obhospodárovateľov ťažko dostupných lesov.
 
Šasí vozidla tvorí kvalitný pásový podvozok od renomovanej švédskej firmy vybavený kvalitnými gumo-kevlarovými pásmi, vyvinutý originál pre drevo ťažiarenský priemysel a armádne účely. Vďaka tomuto podvozku má tento lesný špeciál výnimočne nízko položené ťažisko a skvelú stabilitu aj v najnáročnejšom teréne. Vozidlo je poháňané 6,7 kW štvortaktným motorom značky HONDA. Ovládanie je zabezpečené pomocou oje s ovládacími páčkami, vďaka ktorému je možné tento špeciál ovládať jednoducho a úplne bez vynakladanej námahy.
 
Nadstavba je tvorená vysokotlakovým čerpadlom s  30 metrovým hadicovým navijákom, 200 litrovou nádržou umiestnenou v spodnej časti, ručným navijákom na stabilizáciu vozidla v strmom svahu, ťažným navijákom na odstraňovanie prekážok, nákladným priestorom na umiestnenie náradia a držiakmi na uchytenie ďalších čerpadiel alebo inej rozmernej výbavy.
 
Možné kombinovať so špeciálnym hasičským prívesom FIRE FAST TRAILER.
Platobne metody